ثبت نام در جشنواره دانشجوی نمونه

شنبه ۲۰ مهر

ثبت نام شرکت در بیست و هشتمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه از بیستم مهر ماه آغاز می شود.

ثبت نام در جشنواره دانشجوی نمونه
ثبت نام در جشنواره دانشجوی نمونه

 

 

ثبت نام در جشنواره دانشجوی نمونه 

ثبت نام شرکت در بیست و هشتمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه از امروز بیستم مهر ماه آغاز می شود و تا چهارم آبان ماه ادامه خواهد داشت. توجه داشته باشید که کلیه دانشجویان دانشگاه های دولتی، آزاد، غیر انتفاع، پیام نور،فرهنگیان و پژوهشگاه های تابعه وزارت علوم که متقاضی شرکت در بیست و هشتمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه باشند می توانند از طریق سامانه مربوطه در این جشنواره شرکت کنند. مراحل این جشنواره مثل سال های گذشته از ثبت نام تا داوری تماما از طریق سامانه انجام می پذیرد و فرآیند داوری هم در دو مرحله دانشگاهی و کشوری انجام می پذیرد.داوری به این شکل است که ابتدا دانشجویان متقاضی یک دانشگاه با هم به رقابت می پردازند و بر اساس آیین نامه مربوطه هر دانشجویی که شرایط شرکت در دور دوم جشنواره را داشته باشد از طریق دانشگاه به دبیرخانه مرکزی معرفی خواهد شد. متقاضیان حتما قبل از اقدام به ثبت نام آیین نامه جشنواره را مطالعه نمایند تا با فرآیند های آن آشنا شوند. آیین نامه بیست و هشتمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه را می توانید از طریق لینک زیر دانلود کنید. دقت کنید این آیین نامه جدیدترین آیین نامه منتشر شده برای سال 98 است.

دانلود آیین نامه بیست و هشتمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر دانشجویان وزارت علوم باید به سامانه  portal.saorg.ir  و دانشجویان وزارت بهداشت به سامانه  nemooneh.behdasht.gov.ir مراجعه کنند.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

 • تصویر فرد

  محمود شفائی‏ - 00/11/14

  با سلام مکرر محضر گرامیتان جناب آقای محمد مقدم درخشان بزرگوار به هر به عنوان لایحه ای می توانید محبت فرمائید و به مقامات بالاتر برسانید که مطالبات دانشجویان تلاشگر و ساعیست. واصلا بحث و مباحث ریالی آن که قطعا چیزی نیست مدنظرومهم نیست بلکه مهمترین عامل ایجاد انگیزه ونگرشهائیست که حاءز اهمیت است نیز آیا یک شخص دانشجو باسن بالا(متاهل ، شاغل و...) با هزاران مشکل که همواره و همه ساله رتبه اول می شودو نخبه مخحسوب میشود یا جوان عزیزی که فقط و قط شغلش درس خواندن است .بسیار متشکرم

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 00/11/16

  سلام مجدد چشم ممنون از پیشنهادتون انشاالله که مسئولان هم این نکته مهم رو در نظر بگیرن 

 • تصویر فرد

  محمود شفائی‏ - 00/11/11

  باسلام ، هنو.ز هم منتظر جواب هستم.

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/11/12

  سلام خدمت شما شرایط انتخاب دانشجوی نمونه دست ما نیست و توسط وزارت علوم مشخص میشه و ما اخبارش رو فقط انتشار میدیم 

 • تصویر فرد

  محمود شفائی‏ - 00/9/28

  با سلام و عرض تشکر. اینکه شرط دانشجوی نمونه را 41 سال سن اعلام کرده اید به نظرم صحیح نیست چرا که شخص یا دانشجو هست یا نیست ، یا اینکه اسم این جشنواره را باید عوض کرد. بنده باافتخار عرض می کنم اول محمود شفائی هستم ثانیا نخبه علمی متولد 1350 ،نیز دانشجوی مقطع دکتری حقوق عمومی و باز هم با تمام افتخار می گویم که دانشجو و نخبه هستم . اما اتین شرط انتخاب دانشجوی نمونه شماراقبول ندارم چراکه نه عادلانه است نه منطقی.

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت