زمان اعلام نتایج آزمون ارشد 98
انتشار کارنامه کنکور سراسری 98

انتشار کارنامه نهایی کنکور سراسری 98

کارنامه کنکور سراسری 98 برای کلیه پذیرفته شدگان و داوطلبانی که فرم انتخاب رشته خود را تکمیل کرده اند ولی پذیرفته نشده اند، در سایت سنجش منتشر شده است. این کارنامه حاوی رتبه داوطلب در هر یک از کد رشته های انتخابی در بین متقاضیان آن کد رشته در سهمیه مربوطه، با توجه به نمره کل وی در همان کد رشته و همچنین رتبه آخرین نفر پذیرفته ‌شده در هر یک از کد رشته‌ های انتخابی می باشد.

هرگونه تغییرات منعکس شده به سازمان سنجش پس از اعلام نتایج اولیه از قبیل اصلاح سوابق تحصیلی واصله از سوی وزارت آموزش و پرورش و یا اعمال سهمیه از سوی ارگان های ذیربط و ... در نتیجه نهایی داوطلبان ذینفع اعمال شده است. داوطلبان می‌توانند همزمان با انتشار کارنامه نتیجه نهایی (در ۲۷ شهریورماه ۹۸) کارنامه نتیجه مرحله اول اصلاح شده خود را نیز مشاهده کنند.

بر اساس گفته مشاور عالی سازمان سنجش، با توجه به کنترل‌های متعدد و بررسی‌های انجام شده از صحت نتایج اعلام شده اطمینان حاصل شده است.

 داوطلبان پس از دریافت کارنامه نتایج نهایی آزمون از طریق پایگاه اطلاع‌ رسانی این سازمان درصورتی که درخصوص مندرجات کارنامه و یا انتخاب رشته‌ خود سوال و یا تقاضایی داشته باشند، می‌ توانند حداکثر تا ۳۱ شهریورماه ۹۸ منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان اقدام کنند و از ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری اکیداً خودداری کنند.

به کلیه مواردی که از طریق دیگری و یا بعد از تاریخ ۳۱ شهریورماه ۹۸ واصل شود، به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.