زمان اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

شنبه ۲۳ شهریور تعداد بازدید 218 دفعه

نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98، ساعت 18 روز یکشنبه 24 شهریور ماه اعلام خواهد شد.

کنکور ارشد وزارت بهداشت 98-97
زمان اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 ساعت 18 روز یکشنبه 24 شهریور ماه منتشر می شود. همچنین مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی علوم پایه پزشکی و بهداشت، دندانپزشکی و داروسازی سال ۹۸ ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۲۵ شهریورماه منتشر می شود

نتایج نهایی در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir اعلام خواهد شد. پذیرفته شدگان لازم است جهت ثبت نام بر اساس رشته و دانشگاه محل قبولی، اصل کپی و اسکن مدارک مورد نیاز و طبق زمان بندی اعلام شده در سایت دانشگاه پذیرفته شده، جهت ثبت نام به آموزش دانشگاه مراجعه نمایند.

آمار ثبت نام کنندگان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

تعداد ۷۰ هزار و ۹۴ نفر در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 ثبت نام کرده‌اند که در ۱۱ مجموعه و ۴۲ رشته به رقابت پرداختند

ظرفیت پذیرش اولیه آزمون ارشد وزارت بهداشت 98 

ظرفیت پذیرش اولیه آزمون ارشد وزارت بهداشت 98 رشته‌ های گروه پزشکی سال ۹۸، تعداد ۴ هزار و ۷۰۷ نفر است که از این تعداد ۳ هزار نفر به دوره‌ های عادی رایگان و یک هزار و ۷۰۷ نفر به دوره‌های شهریه‌ پرداز اختصاص دارد.

داوطلبان فاقد حدنصاب نمره زبان در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

امسال برای داوطلبانی که حائز حد نصاب نمره زبان نبودند، نمرات آزمونی استخراج شد ولی کارنامه علمی صادر نگردید. پس از اعلام نتایج نهایی، در صورت عدم تکمیل ظرفیت پذیرش در هر یک از رشته محل ها با واجدین شرایط این مرحله، تکمیل ظرفیت علاوه بر واجدین شرایط، از بین سایر افرادی که دارای نمره زبان کمتر از حد نصاب (غیر منفی ولی کمتر از 25%) هستند، انجام خواهد شد. این افراد در صورت قبولی، چنانچه در درس زبان حائز حد نصاب بین 15% تا کمتر از 25% باشند ملزم به گذراندن دو واحد درس پیش نیاز زبان (تخصصی یا عمومی) و افراد بین صفر تا کمتر از 15% ملزم به گذراندن چهار واحد درس زبان (تخصصی یا عمومی) می باشند.این استثنا صرفا در آزمون سال جاری و به شرط تصویب شورای عالی برنامه ریزی قابل اعمال می باشد.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc