نتایج اولیه آزمون دکتری 98 بدون آزمون دانشگاه آزاد 

ثبت نام دکتری بدون آزمون 97 دانشگاه آزاد 

نتایج اولیه آزمون دکتری 98 بدون آزمون دانشگاه آزاد (ویژه استعدادهای درخشان) اعلام شد. داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org با وارد کردن شناسه ثبت نام که در زمان ثبت نام دریافت نمودند و کد ملی از نتیجه خود مطلع شوند.  داوطلبانی که در یک یا چند کد رشته / گرایش دعوت به مصاحبه شدند، لازم است حداکثر تا روز سه شنبه ۱۱ تیر ماه از طریق سامانه فوق نسبت به ثبت نام به منظور شرکت در مصاحبه اقدام کنند. عدم ثبت نام در سامانه جهت شرکت در مصاحبه به منزله انصراف است.

زمان و نحوه شرکت داوطلبان در مصاحبه دوره دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد 98

مصاحبه کلیه رشته گرایش های دوره دکتری تخصصی سال ۹۸ به صورت متمرکز از ۲۲ تیر ماه در تهران برگزار می شود. زمان و نحوه شرکت داوطلبان در مصاحبه این دوره متعاقباً اعلام خواهد شد.

برای داوطلبانی که بدون اطلاع از شرایط اولیه دوره دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد ، نسبت به ثبت نام اقدام کرده اند، نتیجه ای اعلام نشده و علت عدم اعلام نتیجه در کارنامه صادر شده ی آن ها گزارش شده است. علاوه بر این نتیجه برخی از داوطلبان به دلیل نقص پرونده به صورت مشروط اعلام شده است که این دسته از متقاضیان لازم است حداکثر تا ۱۹ تیر ماه نسخه ای از ریز نمرات کارشناسی ارشد خود را به منظور رفع نقص به مرکز سنجش و پذیرش تحویل دهند.