اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 98

سه شنبه ۲۷ فروردین تعداد بازدید 653 دفعه

نتایج آزمون دکتری 98 امروز سه شنبه مورخ 27 فروردین 98 در سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 98

زمان برگزاری آزمون دکتری 98

نتایج اولیه آزمون آزمون دکتری 98 نیمه متمرکز، امروز سه شنبه 27 فروردین 98 در سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می شود. 

كليه داوطلبان مي‌توانند با مراجعه به پايگاه اطلاع‌ رساني مذكور و وارد كردن شماره داوطلبي و ساير مشخصات فردي (نام خانوادگي، نام، شماره شناسنامه و سال تولد) كارنامه اوليه خود را مشاهده نموده و در صورت لزوم از آن پرينت تهيه نمايند. آن دسته از داوطلباني كه مجاز به انتخاب رشته هستند، لازم است براساس برنامه زماني تعيين شده در اطلاعيه‌اي كه به همراه اعلام نتايج در پايگاه اطلاع‌ رساني اين سازمان منتشر مي‌ گردد، پس از دريافت دفترچه راهنماي انتخاب رشته، نسبت به انتخاب كد رشته محل‌هاي مورد علاقه اقدام نموده و سپس كد رشته‌ محل‌ هاي انتخابي خود را به ترتيب تقدم علاقه در فرم انتخاب رشته اينترنتي وارد نمايند.

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری 98

اطلاعيه تكميلي درخصوص زمان و نحوه انتخاب رشته و زمان انتشار دفترچه‌ انتخاب رشته آزمون دکتری 98 به همراه اعلام نتايج در پايگاه اطلاع‌ رساني اين سازمان قرار خواهد گرفت.

آمار داوطلبان آزمون دکتری 98

 از تعداد ۱۶۳ هزار و ۳۲۱ داوطلب حاضر در جلسه آزمون بر اساس اطلاعات مندرج در کارنامه ۱۵۰ هزار و ۵۳۵ مجاز به انتخاب رشته شده اند. از تعداد ۱۶۳ هزار و ۳۲۱ داوطلب حاضر در جلسه آزمون ورودی دکتری نیمه متمرکز سال ۹۸ تعداد ۶۵ هزار و ۵۵۰ نفر زن و ۸۴ هزار و ۹۸۵ نفر مرد هستند.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc