زمان ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد بدون کنکور 98-97

سه شنبه ۳۰ بهمن

زمان ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی در نیمسال دوم 98-97 در روزهای سه شنبه ۳۰ بهمن ماه و چهارشنبه اول اسفند ماه می باشد.

زمان ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد بدون کنکور 98-97

ثبت نام دکتری بدون آزمون 97 دانشگاه آزاد 

زمان ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی در نیمسال دوم 98-97 در روزهای سه شنبه ۳۰ بهمن ماه و چهارشنبه اول اسفند ماه می باشد. پذیرفته شدگان باید با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت‌ نام به واحدهای ذیربط که نشانی و تلفن آنها در سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به آدرس www.sanjesh.iau.ac.ir و همچنین سامانه دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس iau.ac.ir درج شده است، مراجعه کنند.

پذیرفته‌ شدگان واحدهای علوم و تحقیقات، تهران‌مرکزی، تهران‌جنوب، تهران شمال، پزشکی تهران، الکترونیکی، تهران شرق، بروجرد، سنندج، خوراسگان، نجف‌آباد، تبریز، کرج، قم، پرند، شیراز، مشهد، همدان، اراک و شهرری برای اطلاع از چگونگی و زمان ثبت‌ نام باید به سایت اینترنتی واحد محل قبولی مراجعه کنند.

عدم مراجعه پذیرفته‌ شدگان در روز و ساعت مقرر به منزله انصراف از ثبت‌نام است و هیچ‌گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

با توجه به اعلام اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، مجوز ثبت‌نام اتباع خارجی مقیم متعاقب انجام تشریفات قانونی و بررسی صلاحیت‌های اقامتی اتباع مزبور و اعلام رسمی آن توسط آن اداره خواهد بود و تا قبل از آن پذیرش این افراد به صورت موقت است.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
loading

انتخاب رشته ارشد ۱۴۰۱