اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97

یک شنبه ۷ بهمن تعداد بازدید 533 دفعه

نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 در سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر شده است.

اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97

اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97

نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 در سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر شده است. داوطلبانی که اسامی آن ها به عناون پذیرفته شده نهایی اعلام شده است، برای اطلاع دقیق از تاریخ و چگونگی ثبت‌ نام خود، به پايگاه اطلاع‌رساني دانشگاه پيام‌ نور به نشاني http://pnu.ac.ir مراجعه و براساس زمانبندی که اعلام خواهد شد، همراه بامدارک لازم برای ثبت نام اقدام نمايند. بديهي است عدم مراجعه به موقع براي ثبت نام بمنزله انصراف قطعي از تحصيل آنان تلقي مي‌ گردد. اطلاعیه مربوط به ثبت نام و نحوه ثبت نام و مدارک لازم از عصر شنبه ۶ بهمن بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده است.

آمار شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97

آمار شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97، ۵۲ هزار و ۷۱۶ داوطلب در ۵ گروه آموزشی و ۱۴۱ کد رشته امتحانی است. از تعداد ۵۲ هزار و ۷۱۶ داوطلب ثبت نام کننده در آزمون تعداد ۳۹ هزار و ۷۶ داوطلب در جلسه آزمون حاضر و تعداد ۱۳ هزار و ۶۴۰ داوطلب غایب بودند. از تعداد ۳۹ هزار و ۷۶ داوطلب حاضر در جلسه آزمون تعداد ۲۱ هزار و ۴۷۰ نفر زن و ۱۷ هزار و ۷۰۶ نفر مرد هستند.

آمار پذیرفته شدگان نهایی آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97

از تعداد ۳۹ هزار و ۷۶ داوطلب حاضر در جلسه آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور، تعداد ۱۳ هزار و ۳۹۵ نفر در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار گرفتند که از این میان ۶ هزار و ۲۴۱ نفر زن و ۷ هزار و ۱۵۴ نفر مرد هستند.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc