آخرین مهلت ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور 97

ثبت نام بدون آزمون کاردانی به کارشناسی

ساعت ۲۴ امشب ۲۷ آبان آخرین فرصت ثبت نام  کاردانی به کارشناسی بدون کنکور 97 موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی است. پذیرش در این دوره ها با معدل دوره کاردانی صورت می گیرد. 

با توجه به تمدید ثبت‌ نام و پذیرش در رشته های تحصیلی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسـته پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کل دوره کاردانی) در موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی، داوطلبان تا ساعت ۲۴ امشب ۲۷ آبان فرصت دارند در این دوره ثبت نام کنند.

تعداد ثبت نام کنندگان کاردانی به کارشناسی بدون آزمون 97

تعداد ثبت نام کنندگان  کاردانی به کارشناسی بدون آزمون 97 موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی، 3 هزار و 73 نفر می باشد.

داوطلبان تحصیل در رشته های دارای پذیرش با سوابق تحصیلی (معدل کل دوره کاردانی) در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 97، که در این آزمون ثبت‌ نام کرده و یا ثبت‌ نام نکرده اند می توانند برای ثبت‌ نام در این رشته ها به لینک جستجوی عنوان موسسه و کد رشته‌ محل‌ هادر سایت اینترنتی سازمان سنجش مراجعه کنند.

در این مرحله، پذیرش دانشجو برای موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی منحصراً در رشته‌های تحصیلی پذیرش براساس سوابق تحصیلی (معدل کل دوره کاردانی) مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌ نام و انتخاب رشته‌ صورت می پذیرد و هر داوطلب می‌ تواند صرفاً متقاضی یک کد رشته‌ محل در یک موسسه باشد.

هزینه ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون آزمون 97

هزینه ثبت‌ نام کاردانی به کارشناسی بدون آزمون، مبلغ ۲۷۰ هزار ریال (۲۷ هزار تومان) است که داوطلبان باید از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت سازمان سنجش آن را پرداخت کنند.