آغاز ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 97

آغاز ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور97

به گزارش خبرگزاری مهر، ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه 97 (نوبت نوزدهم) آغاز شده است و داوطلبان می توانند تا یکشنبه 6 آبان 97 با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش  به نشانی www.sanjesh.org در این آزمون ثبت نام کنند.

شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 97

شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 97 به شرح زیر می باشد:

هر داوطلب ‌براساس ‌علاقه ‌فقط می‌ تواند در یک کدرشته‌ امتحانی (بر اساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور ارشد فراگیر پیام نور 97)‌، ثبت‌ نام‌ و در امتحان مربوط شرکت‌ کند.

داوطلبان لازم است که پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما، به ‌منظور ثبت‌ نام‌ به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی  www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به تکمیل تقاضانامه ثبت‌ نام اینترنتی اقدام کنند.

1- داوطلبان باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش کارت اعتباری ثبت نام (سریال ۱۲ رقمی) تهیه و دفترچه راهنمای ثبت‌ نام دریافت کنند. داوطلبان باید فایل عکس اسکن شده خود را بر اساس توضیحات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌ نام تهیه کرده و به همراه سایر مدارک به صورت اینترنتی ارسال کنند.

2- با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌ نام به صورت اینترنتی انجام می‌ شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آن ها فعال است، با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی مذکور و پرداخت مبلغ ۷۰۰ هزار ریال (۷۰ هزار تومان) به عنوان وجه ثبت‌ نام شرکت در آزمون اقدام کنند.

3- پس از پایان مهلت مرحله ویرایش اطلاعات تقاضانامه، اعمال هیچ‌ گونه تغییری در مندرجات فرم‌ تقاضانامه‌ ثبت‌ نام امکان‌ پذیر نیست؛ بنابراین،‌ داوطلب‌ باید در زمان تکمیل اطلاعات تقاضانامه نهایت دقت را به کار گیرد.

4- هر موقع‌ مشخص‌ شود که‌ داوطلب،‌ حقایق‌ را کتمان‌ نموده‌ یا واجد یکی‌ از شرایط و ضوابط مندرج‌ در  دفترچه‌ راهنما  نیست، در هر مرحله‌ای‌ از آزمون‌ (ثبت‌نام‌، شرکت‌ در آزمون‌، پذیرفته‌ شدن‌، حین‌ تحصیل‌ در دانشگاه ‌و ...) محروم‌ خواهد شد.

زمان برگزاری کنکور ارشد فراگیر پیام نور 97

زمان برگزاری کنکور ارشد فراگیر پیام نور 97 (نوبت نوزدهم) در روز جمعه ۲۳ آذرماه ۹۷ می باشد.

تاریخ انتشار کارت شرکت در آزمون ارشد فراگیر پیام نور 97

تاریخ انتشار کارت شرکت در آزمون ارشد فراگیر پیام نور 97 از روز چهارشنبه ۲۱ آذر تا پنجشنبه ۲۲ آذر ۹۷ می باشد و داوطلبان می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای شرکت در آزمون اقدام کنند.

محل آزمون ارشد فراگیر پیام نور 97

محل آزمون ارشد فراگیر پیام نور 97 براساس استان و شهرستان محل اقامت داوطلب می باشد که در بند ۲۸ تقاضانامه تعیین می شود. 

تاثیر معدل دوره کارشناسی در آزمون ارشد فراگیر پیام نور 97

با توجه به تأثیر ۲۰ درصدی معدل دوره‌ کارشناسی در آزمون ارشد فراگیر پیام نور 97، اکیداً توصیه می‌ شود که داوطلبان، معدل دوره کارشناسی خود را با توجه به توضیحات مندرج در دفترچه با دقت درج کنند. معدل کارشناسی تراز شده و میانگین وزنی آن ها تأثیر بیست درصدی در نمره کل داوطلبان خواهد داشت. کلیه داوطلبانی که دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته هستند ملزم به درج معدل مقطع کاردانی در بند ۲۵ فرم تقاضانامه ثبت نام هستند.