نتایج کنکور ارشد دانشگاه آزاد 97 اعلام شد

 

نتایج کنکور ارشد دانشگاه آزاد 97 اعلام شد

به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور اسامی پذیرفته‌ شدگان‌ نهایی‌ رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی در کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته 97 را منتشر کرد.

داوطلبان می توانند با ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org، بر روی لینک سامانه جامع آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۷ (مشاهده نتایج دانشگاه آزاد اسلامی) کلیک کنند.

داوطلبانی که در زمان مقرر با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به انتخاب رشته اقدام کردند می توانند هم اکنون نتایج نهایی پذیرفته شدگان رشته‌ محل های این دانشگاه از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مشاهده کنند.

تاریخ و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور ارشد دانشگاه آزاد 97

پذیرفته‌ شدگان برای اطلاع از تاریخ و نحوه ثبت‌نام لازم است به سامانه اطلاع‌ رسانی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس sanjesh.iau.ac.ir مراجعه کنند.

داوطلبانی که هم در ردیف پذیرفته‌ شدگان یکی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و هم در ردیف پذیرفته‌ شدگان دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفته‌ اند توجه داشته باشند که منحصراً می‌توانند در یکی از کد رشته‌ محل های قبولی ثبت‌نام کنند و به عبارتی مجاز به ثبت‌نام در هر دو محل قبولی نیستند در غیر این صورت مطابق ضوابط با آن ها رفتار خواهد شد.

چنانچه داوطلبان درخصوص اعلام نتایج این دانشگاه سوالی داشته باشند لازم است موضوع را از طریق مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی پیگیری کنند.