اعلام نتایج نهایی کنکور دکتری وزارت بهداشت 97

دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

به گزارش خبرگزاری مهر، نتایج نهایی کنکور دکتری وزارت بهداشت 97 (دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پزشکی) اعلام شده است. اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره های دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندان پزشکی سال تحصیلی 97-98 در سایت مرکز سنجش اموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir منتشر شده است.

زمان ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور دکتری وزارت بهداشت 97

زمان ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور دکتری وزارت بهداشت 97 در روزهای 26 و 27 شهریور ماه می باشد. پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره های دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی (Ph.D) لازم است جهت ثبت نام با همراه داشتن مدارک مورد نیاز به اداره آموزش دانشگاه محل قبولی یا سایت دانشگاه مربوطه مراجعه کنند. عدم مراجعه و ثبت نام هر یک از پذیرفته شدگان در تاریخ های مقرر به منزله انصراف بوده و هیچ گونه اعتراضی در این مورد پذیرفته نخواهد بود.

کسانی که به هر دلیل ثبت نام نکنند و یا پس از ثبت نام در دانشگاه انصراف دهند به مدت یک سال از شرکت در امتحان محروم خواهند شد. این محرومیت شامل پذیرفته شدگان با پرداخت شهریه (بین الملل سابق و آزاد اسلامی) نمی شود.

پذیرفته شدگان دانشگاه های علوم پزشکی تهران، شهید بهشتی، اصفهان، ایران، قزوین و شیراز برای ثبت نام مواردی را متذکر شده اند که لازم است داوطلبان برای کسب اطلاع از این موارد به سایت اینترنتی این دانشگاه ها مراجعه کنند.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام کنکور دکتری وزارت بهداشت 97

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام کنکور دکتری وزارت بهداشت 97، شامل شش قطعه عکس ۳ در ۴، اصل و کپی شناسنامه (۲ سری از تمام صفحات)، اصل و کپی کارت ملی، اصل و کپی دانشنامه و ریز نمرات کارشناسی ارشد یا دکترای حرفه ای که نشان دهنده فراغت از تحصیل باشد، دانشجویان ترم آخر باید مدارکی که نشان دهنده فراغت از تحصیل تا تاریخ ۳۱ شهریور ۹۷ باشد ارائه کنند، است.

همچنین اصل و کپی مدرک نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه، اصل و کپی مدرک زبان و موافقتنامه بدون قید و شرط برای ادامه تحصیل از بالاترین مقام مسئول اداری و گواهی مرخصی بدون حقوق سالیانه برای مربیان رسمی، حکم استخدام رسمی قطعی (جهت استفاده کنندگان از سهمیه مازاد مربیان رسمی)، گواهی وضعیت طرح نیروی انسانی (اتمام طرح نیروی انسانی، معافیت یا ترخیص از طرح نیروی انسانی) از جمله مدارک ثبت نام است.

مدارک نشان دهنده وضعیت سهمیه، جهت استفاده کنندگان از سهمیه رزمندگان، ایثارگران، همسر و فرزند شاهد، آزاده، همسر و فرزند آزاده، جانبازان، فرزند و همسر جانباز، فرزند و همسر مفقودالاثر (کارت رزمندگی یا ایثارگری، نامه ستاد شاهد و ...) باید ارائه شود.

کارنامه مردودین و پذیرفته شدگان مرحله اول کنکور دکتری وزارت بهداشت 97

کارنامه برای مردودین حاوی نمره خام درس به درصد، نمره تراز درس به درصد، نمره کتبی، نمره آخرین فرد دعوت شده به مصاحبه، رتبه در سهمیه و رتبه در کل و برای پذیرفته شدگان مرحله اول علاوه بر موارد فوق، نمره مصاحبه، نمره نهایی و همچنین رتبه داوطلب و رتبه آخرین فرد پذیرفته شده در سهمیه آزاد در هر انتخاب خواهد بود.

داوطلبان سهمیه استعدادهای درخشان کنکور دکتری وزارت بهداشت 97

اسامی رتبه های برتر اول تا سوم هر رشته نیمه دوم آبان ماه به دفاتر استعداد درخشان و معاونت های آموزشی دانشگاه های مربوطه ارسال خواهد شد. متقاضیان استفاده از مزایای رتبه های برتر می توانند از نیمه آبان ماه به بعد به واحدهای اعلام شده، مراجعه کنند.