دفترچه انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی 98

سه شنبه ۱۶ مرداد

داوطلبانی که علاقه مند به انتخاب رشته های صرفا با سوابق تحصیلی می باشند می توانند با دانلود دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی اقدام به تهیه کارت ثبت نام و انتخاب رشته از طریق سایت سازمان سنجش نمایند.

دفترچه انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی 98

 

انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی 97

داوطلبانی که علاقه مند به انتخاب رشته های صرفا با سوابق تحصیلی می باشند می توانند برای دانلود دفترچه  انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی  به لینک زیر مراجعه نمایید.

 

 

مهلت ثبت نام برای انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی

داوطلبان قبل از ثبت نام لازم است دفترچه  انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی را دانلود و رشته های صرفا با اعمال سوابق تحصیلی را مشاهده نمایند.

ثبت نام داوطلبان زمانی تکمیل می گردد که در آخر از سیستم شماره پرونده 7 رقمی و کد پیگیری 16 رقمی دریافت نمایند.

داوطلبان باید انواع سریال های ثبت نام لازم برای ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی را از سایت سنجش به نشانی www.sanjesh.org تهیه نمایند.

داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی علاقه مند به شرکت در گروه آزمایشی هنر نیز می باشند، لازم است قبل از آغاز ثبت نام یا ویرایش، سریال ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی مرداد ماه 98 به مبلغ 220،000 ریال با شماره سریال 12 رقمی را خریداری کرده و اطلاعات آن را در زمان ثبت نام یا ویرایش وارد نمایند.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

  • تصویر فرد

    ا‏ - 97/10/4

    با سلام آیا امکان داره رشته های دانشگاه فرهنگیان در سال 98بدون کنکور باشد؟ ممنون از پاسخگویی.

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت