بورسیبه دکتری
امروز آغاز مهلت مجدد مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از مهر؛ مهلت مجدد مصاحبه دوره های دکتری سال ۹۶ دانشگاه آزاد از امروز ۷ مردادماه در استان های البرز، ‌ تهران، قزوین و قم آغاز گردید.

تاریخ های برگزاری مصاحبه دوره دکتری این دانشگاه به تفکیک استان های مختلف اعلام گردید.
 

          جدول زمان مصاحبه دوره دکتری دانشگاه آزاد

استان

تاریخ مصاحبه

البرز،‌ تهران، قزوین و قم

۷ و ۸ مرداد

سمنان، گلستان، گیلان و مازندران

۸ و ۹ مرداد

خراسان(جنوبی، رضوی و شمالی)

۹ و ۱۰ مرداد

سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان و یزد

۱۰ و ۱۱ مرداد

اصفهان، چهارمحال و بختیاری، فارس و مرکزی

۱۱ و ۱۲ مرداد

ایلام، بوشهر، خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد

۱۲ و ۱۳ مرداد

کردستان، کرمانشاه، لرستان و همدان

۱۳ و ۱۴ مرداد

آذربایجان(شرقی و غربی)، اردبیل و زنجان

۱۴ و ۱۵ مرداد

هر یک از داوطلبان دعوت شده به مصاحبه اعم از با آزمون و یا بدون آزمون لازم است در زمان مراجعه برای مصاحبه به واحد دانشگاهی هزینه مصاحبه به مبلغ ۷۰۰ هزار ریال را پرداخت نماید و  فیش واریزی را به همراه داشته باشند.

داوطلبانی که در بیش از یک رشته گرایش و در یک یا چند استان دعوت به مصاحبه گردیدند باید برای شرکت در جلسه مصاحبه هر رشته - گرایش استان مبلغ ۷۰۰ هزار ریال را پرداخت نمایند.

داوطلبان باید فرم اطلاعات اولیه را از طریق وب سایت واحد دانشگاهی محل مصاحبه تهیه و تکمیل  و در زمان حضور در جلسه مصاحبه به گروه تخصصی تحویل نمایند.

سوابق پژوهشی و آموزشی فرد که در فرم مذکور درج می‌شود صرفا با ارائه اصل مدرک معتبر توسط گروه تخصصی قابل ارزیابی است بنابراین به داوطلبان اکیدا توصیه می‌ گردد که همه مستندات مربوط به سوابق پژوهشی و آموزشی خود را در زمان مصاحبه به همراه داشته باشند.

با توجه به اینکه معدل و نمره پایان‌نامه درج شده در زمان ثبت‌ نام در دوره بدون آزمون ملاک دعوت به مصاحبه داوطلبان قرار گرفته است لذا داوطلبان این دوره باید اصل، تصویر مدرک فارغ‌ التحصیلی و ریز نمرات تایید شده خود را در زمان مصاحبه به همراه داشته باشند.

اطلاعات نادرست توسط شخص داوطلب در زمان ثبت‌ نام تخلف می باشد و مطابق مقررات با وی برخورد می شود.

تاریخ های اعلام شده آخرین فرصت داوطلبان بازمانده از مرحله مصاحبه علمی دوره دکتری تخصصی به منظور شرکت در مصاحبه علمی است و تحت هیچ شرایطی تمدید نمی شود.

همین الان می توانید ثبت نام کنید