انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96
انتخاب ۱۰۰ کدرشته در دانشگاه آزاد

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از مهر ؛ مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۶ دانشگاه آزاد آغاز و تا ۱۰ تیرماه ادامه می یابد.

براساس مندرجات دفترچه راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال ۹۶ دانشگاه آزاد متقاضیان انتخاب رشته این دانشگاه باید کارت اعتباری به مبلغ ۴۰۰ هزار ریال را خریداری نمایند.

با توجه به اینکه پـس از خریداری کارت اعتبـاری ثبت نام امکان باز پس گیری آن وجود ندارد سپس بـه داوطلبـان توصیه می گردد پس از آگاهی از شرایط و ضوابط انتخاب رشته نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام نمایند.

بعد از پایان مهلت مقرر برای انتخاب رشته، نتایج نهایی داوطلبان شرکت کننده توسط سازمان سنجش آموزش کشـور اعلام می گردد.

انتخاب رشته کارشناسی ارشد این دانشگاه تا پایان روز شنبه ۱۰ تیرماه از طریق پایگاه الکترونیکی مرکز سنجش و پذیرش به آدرس www.azmoon.org انجام می گیرد.

هر داوطلب می تواند متناسب با کد رشته امتحانی خود در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته حداکثر تا ۱۰۰ کد رشته محل را در فرم انتخاب رشته ثبت نماید.

داوطلبانی که علاوه بر کد رشته امتحانی اول در کد رشته امتحانی دوم نیز ثبت نام و در آزمون شرکت کرده اند می توانند رشته محل های متناسب با کد رشته امتحانی دوم خود را طبق اولویت موردنظر در میان ۱۰۰ رشته محل انتخابی درج نمایند.

همین الان می توانید ثبت نام کنید