علوم پزشکی مجازی
تحصیل همزمان در دو رشته دانشجویان پزشکی دانشگاه ایران امکان پذیر شد

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از مهر؛ دانشگاه علوم پزشکی ایران برای دوره تحصیل همزمان دانشجویان پزشکی در ۲ رشته فراخوان اعلام نمود.

دوره MPH MD یک دوره ادغام شده پزشکی و سلامت عمومی می باشد و دانشجویان پزشکی طبق آیین نامه می‌توانند حین تحصیل در رشته پزشکی مدرک MPH را نیز دریافت نمایند. دوره MPH  مهارت‌های مبتنی بر جمعیت، برنامه‌های ارتقای سلامت، پیشگیری از بیماری‌ها و مدیریت نظام ارائه خدمات سلامت را در دانشجویان ایجاد می‌ نماید.

دانشگاه علوم پزشکی ایران این دوره را برای دانشجویان استعداد درخشان رشته پزشکی راه اندازی نمود و دانشجویان می توانند در صورت واجد شرایط بودن در آن شرکت نمایند.

این فراخوان برای ثبت نام و تحصیل همزمان در دوره MPH MD در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۷- ۹۶ می باشد.

دانشجویان علاقمند رشته پزشکی مقطع فیزیوپاتولوژی در صورتی که معدل کل حداقل ۱۶ کسب کرده باشند، در استعدادهای درخشان طبق آیین نامه تسهیلات آموزشی، پژوهشی و رفاهی ویژه استعدادهای درخشان عضو باشند و مشکلات آموزشی اعم از مردودی و مشروطی در دروس نداشته باشند می توانند در این دوره شرکت نمایند.

دانشجویان واجد شرایط حداکثر تا تاریخ ۱۵ تیر ماه ۱۳۹۶ می توانند درخواست خود را به دبیرخانه استعدادهای درخشان دانشگاه ارائه دهند.

همین الان می توانید ثبت نام کنید