جلسه کنکور
اعلام نتایج دهمین دوره پذیرش پزشکی از لیسانس

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از مهر؛ نتایج پذیرش دهمین دوره آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی در دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام گردید.

این دوره پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی سال ۱۳۹۶ با ثبت نام داوطلبان در روزهای ۲۵ دی تا ۲۵ بهمن ماه سال ۹۵ و برگزاری آزمون در ۱۹ اسفند ماه ۹۵ برگزار گردید.

دانش آموختگان مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته کلیه رشته های گروه علوم پزشکی و گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم تجربی با حداکثر ۲۵ سال سن در زمان ثبت نام آزمون می توانستند در این آزمون شرکت نمایند.

همچنین دارا بودن معدل کل دیپلم بالاتر از ۱۷، دارا بودن معدل مقطع کارشناسی بالاتر از ۱۶ و دارا بودن یکی از مدارک زبان انگلیسی ذکر شده در اطلاعیه ثبت نام از دیگر شرایط شرکت در این دوره بوده است.

بعد از برگزاری آزمون کارشناسی به پزشکی داوطلبان تا ۱۷ فروردین ماه ۱۳۹۶ فرصت داشتند مراتب اعتراض خود را اعلام نمایند.

نتایج پذیرش در دهمین دوره آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی امروز سوم اردیبهشت ماه ۹۶ در سامانه اعلام نتایج آزمون های دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام گردید و داوطلبان می توانند جهت اطلاع از نتیجه آزمون خود با کد کاربری و کد پیگیری وارد سایت شوند و از نتیجه آزمون خود مطلع شوند.

کارنامه آزمون کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون نیز از طریق همین سایت در اواخر مهرماه توسط داوطلبان قابل دریافت می باشد.

همین الان می توانید ثبت نام کنید