جلسه کنکور
تمدید فرصت ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از مهر؛ زمان ثبت نام در سی و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیاری دندانپزشکی تمدید گردید و متقاضیان در روزهای ۹ تا ۱۰ اردیبهشت ماه می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند.

داوطلبانی که تا تاریخ ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ موفق به ثبت نام در سی و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیاری دندانپزشکی نشده اند می توانند از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۹ اردیبهشت تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۱۰ اردیبهشت ۹۶ با رعایت قوانین مندرج در دفترچه راهنما در سایت ثبت نام نمایند.

افرادی مجاز به ثبت نام می باشند که تا پایان اسفند ماه سال ۱۳۹۵ با توجه به دیگر ضوابط مندرج در راهنمای آزمون فارغ التحصیل گردیده باشند.

این موضوع شامل دانشجویان سال آخر که تنها پایان نامه را دفاع نکرده و یا واحد باقیمانده داشته باشند، نمی شود. دانشجویان  فقط یک بار به عنوان دانشجوی سال آخر محسوب خواهند شد.

برای دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور که در داخل کشور دوره تکمیلی گذرانده اند، تاریخ ارزشیابی مدرک دروزارت بهداشت (پس از طی دوره تکمیلی) ملاک تاریخ فراغت از تحصیل می باشد.

آزمون کتبی سی و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیاری دندانپزشکی روز پنجشنبه ۲۲ تیرماه ۹۶ به طور همزمان در دانشگاههای علوم پزشکی مستقر در شهر تهران، اصفهان، بابل، تبریز، شیراز، کرمان، مشهد، یزد و همدان برگزار می گردد.

کارت ورود به جلسه آزمون از ساعت ۱۸ روز شنبه ۱۷ تیرماه ۹۶ از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در اختیار داوطلبان قرار گرفته و هر داوطلب موظف به پرینت کارت خود از روی سایت می باشد.

همین الان می توانید ثبت نام کنید