جلسه کنکور
 ثبت‌نام و برگزاری آزمون‌های 96

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از ایسنا؛ سازمان سنجش آموزش کشور تقویم ثبت‌ نام و برگزاری برخی آزمون‌های سال 1396 دانشگاه‌ ها و موسسات آموزش عالی کشور اعلام نمود.

آزمون کارشناسی ارشد در اردیبهشت 96

ثبت‌ نام برای شرکت در آزمون دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته 96 بدون در نظر گرفتن زمان تمدید گردید از اول دی 95 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش به نشانی www.sanjesh.org آغاز شده بود تا هفتم این ماه ادامه داشت. این آزمون در روزهای پنجشنبه و جمعه (هفتم و هشتم اردیبهشت ماه 966) برگزار می‌ گردد.

آزمون سراسری 

ثبت‌ نام برای شرکت در آزمون سراسری 96 که از روز سه‌ شنبه 19 بهمن 95 شروع شده بود و روز پنج شنبه 28 بهمن به پایان رسید ،‌ آزمون سراسری در روزهای پنجشنبه و جمعه (پانزدهم و شانزدهم تیرماه 96) برگزار خواهد شد.

ثبت نام آزمون فنی‌ و حرفه‌ای کاردانی نظام جدید از اردیبهشت ماه

ثبت‌ نام و انتخاب رشته در  آزمون فنی‌ و حرفه‌ای کاردانی نظام جدید 96 نیز که از روز یکشنبه 24 اردیبهشت 96 شروع می‌ گردد تا یکشنبه 31 این ماه ادامه خواهد داشت این آزمون در روز جمعه 13 مردادماه 96 برگزار میگردد.

آزمون کارشناسی ناپیوسته از 7 خرداد ماه

ثبت‌ نام و انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ناپیوسته 96 از روز یکشنبه 7 خرداد 96 آغاز و بدون در نظر گرفتن مهلت تمدید شده تا روز شنبه 13 خرداد 96 ادامه می یابد، این آزمون در روز جمعه 13 مرداد 96 برگزار می گردد.

همین الان می توانید ثبت نام کنید