جلسه کنکور
تمدید فرصت ثبت نام در کنکور ۹۶ تا ساعت 24 یکشنبه

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از مهر؛ حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نمود: هم اکنون بیش از ۷۸۶ هزار و ۸۳۹ نفر در آزمون ثبت نام نمودند و توصیه میگردد، داوطلبانی که موفق به ثبت نام نشدند زودتر به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و در آزمون ثبت نام نمایند.

حسین توکلی گفت: با توجه به مهلت تمدید شده برای داوطلبان، متقاضیان تا ساعت ۲۴ فردا یکشنبه اول اسفندماه ۹۵ به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

متقاضیانی که  ثبت نام نمودند نیز می توانند در فرصت باقیمانده با ورود به سایت سازمان سنجش در صورت نیاز نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی اقدام نمایند.

ثبت‌ نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌ سراسری‌ سال ۱۳۹۶ برای‌ پذیرش در دوره‌ های‌ روزانه‌ ، نوبت دوم (شبانه‌)، نیمه‌ حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی، دانشگاه‌ پیام‌ نور و موسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غیرانتفاعی‌ و غیردولتی‌، پردیس های فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی و کدرشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی انجام می شود.

دکتر توکلی: هر داوطلب مطابق ضوابط آزمون می‌تواند متقاضی شرکت در یکی از گروه‌های پنجگانه آزمایشی شامل گروه آزمایشی یک (علوم ریاضی و فنی)، گروه آزمایشی ۲ (علوم تجربی)، گروه آزمایشی ۳ (علوم انسانی)، گروه آزمایشی ۴ (هنر) و گروه آزمایشی ۵ (زبان‌های خارجی)  باشد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور بیان نمود: در صورت علاقمندی به انتخاب رشته در دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و همچنین شرکت در دو یا سه گروه آزمایشی داوطلب باید کارت اعتباری مربوط به آنها را جداگانه خریداری نمایند.

فرآیند برگزاری آزمون سراسری سال ۹۶ در روزهای پنجشنبه پانزدهم و جمعه شانزدهم تیرماه ۹۶ در حوزه های امتحانی می باشد.

همین الان می توانید ثبت نام کنید