جلسه کنکور
امروز 7 دیماه آخرین مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از ایسنا؛ دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور بیان نمود: متقاضیان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد تا ساعت 24 امروز سه‌ شنبه 7 دی‌ ماه فرصت ثبت‌ نام دارند.

ثبت‌ نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره‌ های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 96 تمامی دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین بیست‌ ودومین المپیاد علمی که از روز چهارشنبه اول دی‌ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز و ساعت 24 امروز سه‌ شنبه 7 دی‌ماه به اتمام می رسد.

با توجه به ضوابط و شرایط اعلام شده به کلیه داوطلبانی که تاکنون برای ثبت‌ نام در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 96 اقدام نکردند توصیه می‌ گردد در این مدت باقیمانده و حداکثر تا پایان امروز سه‌شنبه 7 دی‌ ماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org و با مطالعه دفترچه راهنما و اطلاعیه‌های منتشرشده در صورت واجد شرایط بودن نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی اقدام نمایند.

دکتر حسین توکلی افزود: داوطلبانی که در آزمون دوره‌ های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 96 و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور ثبت‌ نام نمودند به عنوان داوطلب متقاضی دانشگاه آزاد اسلامی نیز تلقی می‌ گردند. داوطلبانی که قبلا در سایت دانشگاه آزاد اسلامی ثبت‌ نام نمودند باید حداکثر تا پایان امروز سه‌شنبه 7 دی با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مجدداً ثبت‌ نام نمایند. هزینه ثبت‌ نامی آنها در سایت دانشگاه آزاد اسلامی از طریق دانشگاه مذکور عودت می شود.

طبق آخرین آمار اعلام شده تعداد 200 هزار و 100 داوطلب برای شرکت در آزمون ورودی دوره‌ های کارشناسی ارشد ثبت‌ نام نمودند.

همین الان می توانید ثبت نام کنید