جلسه کنکور
آخرین مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور امروز سه شنبه

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از ایسنا؛ حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش کشور بیان نمود: داوطلبان تا ساعت 24 امروز دوم آذرماه فرصت دارند برای ثبت‌نام در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور سراسری اقدام کنند.

مهلت ثبت نام و انتخاب کد رشته محل‌های جدید و تکمیل ظرفیت برخی از رشته‌های تحصیلی دوره‌های روزانه و نوبت دوم (شبانه) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در آزمون سراسری سال 1395 ساعت 24 امشب سه شنبه دوم آذرماه جاری پایان می‌ یابد.

داوطلبانی که تاکنون برای ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمودند می‌توانند حداکثر تا ساعت 24 امشب سه شنبه دوم آذرماه جاری با مراجعه به سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjash.org مراجعه و با رعایت کلیه شرایط و ضوابط مندرج در اطلاعیه‌های منتشره در این سازمان در صورت واجد شرایط بودن به انتخاب حداکثر 50 رشته کد محل اقدام و کد رشته‌ محل‌های انتخابی را به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته اینترنتی ثبت نمایند.

داوطلبانی که قبلا نسبت به انتخاب رشته و تکمیل فرم اینترنتی انتخاب رشته اقدام نمودند در صورت تمایل می‌ توانند برای ویرایش کد رشته محل‌های انتخابی در این مهلت تعیین شده اقدام نمایند.

دکتر حسین توکلی گفت: تا ساعت 8 صبح امروز سه شنبه دوم آذرماه جاری تعداد 20 هزار و 366 داوطلب در این مرحله تکمیل ظرفیت ثبت نام و انتخاب رشته نمودند.

همین الان می توانید ثبت نام کنید