تغییر زمان آزمون کارشناسی ارشد
آخرین فرصت تکمیل ظرفیت کنکور ارشد ساعت 24 روز شنبه 24 مهر

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از مهر؛ داوطلبین شرکت‌ کننده در آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد سال ۹۵ که در جلسه آزمون حضور داشتند می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد شرکت نمایند و ۲۰ کدرشته را انتخاب نمایند.

با توجه به اصلاحات اعلام شده برای مرحله تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد ۹۵، ظرفیت پذیرش در این مرحله تا ۸۴ هزار و ۲۰۰ نفر افزایش یافته است.

داوطلبین شرکت‌ کننده در آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد سال ۹۵ تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۴ مهرماه فرصت دارند نسبت به انتخاب ۲۰ کدرشته محل جدید اقدام نمایند.

داوطلبانی که پیش از اعلام کدرشته های جدید نسبت به شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کرده بودند نیز می توانند در فرصت باقیمانده نسبت به ویرایش فرم انتخاب رشته خود اقدام کنند.

جدول کد رشته محل های جدید و تکمیل ظرفیت برخی دیگر از کدرشته محل های آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۵ علاوه بر کدرشته های قبلی، بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.

داوطلبانی که متقاضی ثبت‌ نام و شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد سال‌ ۱۳۹۵ می باشند لازم است در زمان ورود به سایت اینترنتی سازمان و انتخاب رشته نسبت به واریز وجه مربوط از طریق سیستم پرداخت اینترنتی اقدام نمایند.

همین الان می توانید ثبت نام کنید