آزمون
ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دوره دکتری پیام نور از امروز ۲۹شهریور آغاز شد

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از مهر؛ پذیرفته شدگان در آزمون دوره دکتری(ph.D) سال تحصیلی ۹۶-۹۵ دانشگاه پیام نور از تاریخ ۲۹ شهریور ماه می توانند اقدام به ثبت نام نمایند.

دانشجویان پذیرفته شده در آزمون دوره دکتریph.D  سال تحصیلی ۹۶-۹۵  دانشگاه پیام نور می توانند از تاریخ ۲۹شهریور۹۵ لغایت ۴ مهر۹۵ با آماده کردن فایل اسکن شده مدارک درخواستی، به سامانه ثبت نام دانشگاه (گلستان) به آدرس اینترنتی http://reg.pnu.ac.ir مراجعه و ثبت نام خود را انجام دهند.

پذیرفته شدگان پس از ورود به سایت در مهلت اعلام شده و با مطالعه صفحه ورودی می‌توانند با استفاده از شناسه کاربری و گذر واژه (در صفحه اول سایت فوق الذکر در زمان ثبت نام اعلام می شود) وارد سامانه آموزشی گلستان شوند و اسکن مدارک در خواستی در قالب JPG یاGPEG  و با حجم هر عکس حداکثر ۲۵۰ کیلو بایت تهیه و در هنگام ثبت نام بارگذاری نمایند.

ضرورت دارد پذیرفته شدگان ، تصویر مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد، تصویر شناسنامه (صفحه اول وسوم) و کارت ملی (پشت ورو)، مدرک مشخص کننده نظام وظیفه (ویژه آقایان)، عکس با زمینه روشن، و تاییدیه استفاده از سهمیه (برای داوطلبانی که از سهمیه استفاده کرده اند) را در قالب JPG یاGPEG  و با حجم هرعکس حداکثر ۲۵۰ کیلو بایت اسکن کرده و در هنگام ثبت نام بارگذاری نمایند.

دانشجویان پس از ثبت نام اولیه و بارگذاری مدارک مورد نیاز، جهت تشکیل پرونده در زمان تعیین شده به محل قبولی مراجعه کرده و زمان انتخاب واحد دانشجویان نیز از تاریخ ۳۱ شهریور۹۵ لغایت ۷مهر۹۵ می باشد.

همین الان می توانید ثبت نام کنید