جلسه کنکور
ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد آغاز شد

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از ایسنا؛ دکتر بهروز دانشیان رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاداسلامی بیان نمود: ثبت نام رشته های بدون آزمون نیمسال اول ۹۶-۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت 16 امروز آغاز شد.

« متقاضیان ثبت نام در رشته های بدون آزمون مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند ازساعت ۱۶ امروز دوشنبه ۲۵ مرداد ماه با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی­­ www.azmoon.org  ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی‌های کامل در مورد رشته مورد نظر، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم بعد از تهیه کارت اعتباری، نسبت به ثبت نام در یک رشته محل اقدام کنند. »

وی گفت : « داوطلبانی که اقدام به ثبت نام در سامانه این مرکز نموده اند می‌بایست با تهیه یک نسخه چاپی از ثبت نام خود پس از ۴۸ ساعت به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه کنند. آغاز تحصیل این دسته از متقاضیان نیمسال اول ۹۶-۹۵ می‌ باشد.»

وی افزود:  هیچ تفاوتی بین مدرک فارغ التحصیلان رشته‌های با آزمون وبدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی و حتی عدم درج واژه با آزمون وبدون آزمون در مدرک آنان  وجود ندارد و « هم اکنون بیش از ۹۰ درصد از رشته‌های کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی بدون آزمون می‌باشد و تنها در مورد تعداد معدودی از رشته محل‌های مقطع کارشناسی غیر پزشکی و رشته‌های گروه علوم پزشکی پذیرش به صورت با آزمون انجام می شود.»

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت :«ضروریست داوطلبان قبل از ثبت نام در مورد رشته و یا واحد دانشگاهی مورد علاقه خود دقت لازم را به عمل آورند ، چراکه امکان ویرایش اطلاعات پس از ثبت نام قطعی وجود ندارد. داوطلبان در صورت تمایل می توانند با تهیه مجدد کارت اعتباری نسبت به ثبت نام در رشته و یا محل جدید اقدام کنند. »

همین الان می توانید ثبت نام کنید