دانشجو
نفرات برتر کنکور ٩٥

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از ایسنا؛ دکتر ابراهیم خدایی رییس سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نمود:  ٣٦ نفر نفرات برتر کنکور سراسری سال ٩٥ معرفی و اسامی آنها اعلام شد، از این تعداد ٢٦ نفر آقا و ١٠ نفر خانم می باشند.

از سه گروه آزمایشی ریاضی و فنی،علوم تحربی و علوم انسانی ١٠نفر اول و از دو گروه آزمایشی هنر و زبان انگلیسی سه‌ نفر اول برگزیده شدند.

احسان شریفیان از تهران،امیرمحمد فرزانه از شمیرانات،کوشا جافریان از تهران، حسین مقدس از سیرجان، فراز فرح وش از تبریز، امیرعلی محمدحسینی از تهران،امیرحسین افشارراد از تهران،محمدامین سالار کیا از تهران، محمدرضا صالحی از تهران، سیدعلیرضا سمیعی گلیان از تهران ١٠رتبه برتر گروه علوم ریاضی و فنی می باشند.

دکتر خدایی درمورد ١٠نفر برتر گروه علوم تجربی اظهار نمود: محمد احمدی از تربت جام، محمد امین روان بخش از تربت حیدریه، سهیل محمدی از شیراز، پارسا خلفی از اردبیل، مهتا ستاریان خضرلو از مراغه، امیرحسین طبیبیان از اصفهان،آرمین گلچین از تبریز،مهشاد افشار زاده از اصفهان،عرفان پازکی از تهران و پارسا سیفی از نور نفرات برتر این گروه ازمایشی می باشند.

نفرات برتر گروه آزمایشی علوم انسانی ؛ زهرا سادات موسی از تهران، سجاد قاسمی از قم، انوشه بابایی از تهران، حسین حاجیانی از تهران،محمدجواد صراطی از شمیرانات،سیدمحمد علوی مقدم از مشهد، نیکو صبوری از تهران، علی طهرانچی از شمیرانات، سجاد کرباسچی از شمیرانات و فاطمه دلیری قوچان عتیق از مشهد نفرات برتر علوم انسانی می باشند.

همچنین الهه اسماعیلی حسین آباد از تهران، مریم گلپایگانی از تهران و عطیه و جهانبخش از تهران نفرات برتر گروه آزمایشی هنر و نسترن رییسی دهکردی از تهران،امیرحسین بلوری از تهران و امیرحسین کاظمی پور اشکذری از تهران سه نفر برتر زبان های خارجی می باشند.

به طور کلی ٢١نفر از رتبه های برتر از تهران و شمیرانات و 15 نفر از شهرستان ها می باشند.

همین الان می توانید ثبت نام کنید