رشته‌های مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل افزایش یافت

دو شنبه ۱۱ مرداد

پس از موافقت و هماهنگی دانشگاه جامع علمی کاربردی، این مرکز در نیمسال اول سال تحصیلی 96-1395، در رشته‌های جدیدی از جمله تربیت مربی مهد کودک، تربیت مربی پیش دبستانی و مددکاری اجتماعی- مراقبت سالمندان در مقطع کاردانی حرفه‌ای دانشجو پذیرش می نماید.

جلسه کنکور
رشته‌های مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل افزایش یافت

به گزارش سرویساخبار دانشگاهی 3گام به نقل از ایسنا؛ سلیم پناهی سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل بیان نمود: سه رشته جدید به رشته‌های تحصیلی این مرکز در مقطع کاردانی ناپیوسته اضافه گردید.

هم اینک 400 دانشجو در این مشغول به تحصیل می باشند، پس از موافقت و هماهنگی دانشگاه جامع علمی کاربردی، این مرکز در نیمسال اول سال تحصیلی 96-1395، در رشته‌های جدیدی از جمله تربیت مربی مهد کودک، تربیت مربی پیش دبستانی و مددکاری اجتماعی- مراقبت سالمندان در مقطع کاردانی حرفه‌ای دانشجو پذیرش می نماید.

این رشته‌ها برای اولین بار است که در سطح استان ایجاد گردیده و با اضافه شدن این سه رشته جدید، تعداد رشته‌های مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی  اردبیل به 9 رشته افزایش می یابد که این افزایش در میزان پذیرش دانشجو نقش موثری دارد.

وی گفت: دانشگاه جامع علمی کاربردی در رده دانشگاه‌های نسل سوم می باشد که، دانشگاه‌های نسل سوم، دانشگاه‌های اقتصاد محور و دانش بنیان می باشند که عرصه‌ی علم و صنعت را با هم ادغام نمودند تا کاربرد بیشتری در حوزه‌ها و سطح جامعه داشته و نیازهای جامعه را برآورده نمایند.

همین الان می توانید ثبت نام کنید

 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت