جلسه کنکور
4 مرداد انتشار کارت شرکت در آزمون عملی ارشد

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از ایسنا؛ دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نمود: کارت شرکت در آزمون عملی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته  4 مردادماه منتشر می گردد.

آزمون عملی برای کدرشته‌های امتحانی 1350، 1351، 1352، 1357، 1358، 1362 و 1364 آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه (6 ، 7 و 8 مردادماه) برگزار خواهد شد.

داوطلبانی که در کدرشته امتحانی مذکور یا کدرشته‌های امتحانی مذکور مجاز به انتخاب رشته شدند و نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی در موعد مقرر اقدام نمودند، باید برای دریافت پرینت برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون از روز دوشنبه 4 مردادماه به سایت سنجش آموزش کشور به نشانیwww.sanjesh.org مراجعه کنند.

دکتر توکلی افزود: همچنین داوطلبان باید برای رفع نقص احتمالی کارت شرکت در آزمون با توجه به تاریخ برگزاری آزمون هر یک از کدرشته‌های امتحانی مذکور از سه‌ شنبه 5 مردادماه در صورت نیاز به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه رفع نقص به آدرس: تهران- خیابان آزادی- بین خیابان‌های آذربایجان و خوش- نبش کوچه کامیاران- دانشگاه سوره مراجعه نمایند.

همین الان می توانید ثبت نام کنید