به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از مهر؛ بهروز دانشیان رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد بیان نمود: تاریخ ، زمان و محل مصاحبه ۷۲ رشته دوره بدون آزمون و ۶۳ رشته دیگر دوره پژوهش محور دکتری تخصصی ۱۳۹۵ این دانشگاه اعلام گردید.

دعوت به مصاحبه شدگان می توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی www.azmoon.net  از تاریخ، زمان و محل مصاحبه خود اطلاع حاصل نمایند.

واجدین شرایط دعوت به مصاحبه دوره بدون آزمون لازم است هر گونه سوابق علمی و تحقیقاتی مانند پروژه، مقاله، ترجمه و تالیف که در زمینه های مربوط به رشته تخصصی خود را دارند، به انضمام ریز نمرات و پایان نامه کارشناسی ارشد خود را همراه داشته باشند و رأس زمان و در تاریخ اعلام شده در محل مصاحبه حضور یابند.

وی درباره مصاحبه دوره دکتری پژوهش محور افزود: حضور استاد راهنمای طرح به همراه داوطلب در جلسه مصاحبه الزامی بوده و داوطلبان این دوره ضرورت دارد علاوه بر مدارک فوق فرم طرح تحقیقاتی که در زمان ثبت نام ارسال نماید را به همراه داشته باشند.

عدم حضور در جلسه مصاحبه به منزله انصراف از پذیرش می باشد.

اطلاعات لازم در خصوص تاریخ، زمان و محل مصاحبه سایر رشته های دوره های بدون آزمون و پژوهش محور دکتری تخصصی متعاقباً از طریق سامانه مذکور اعلام می گردد.

لازم به ذکر است؛ اعلام نتایج نهایی پس از انجام مصاحبه علمی مشخص و در نیمه دوم شهریور ماه می باشد.

همین الان می توانید ثبت نام کنید