بورسیبه دکتری
پنجشنبه اعلام اسامی داوطلبان مجاز مرحله دوم کنکور دکتری

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از مهر؛ پنجشنبه فهرست اسامی داوطلبان دارای حدنصاب برای شرکت در مراحل ارزیابی تخصصی دانشگاهها در آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۱۳۹۵ منتشر می گردد.

وضعیت داوطلبان آزمون دوره دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۹۵ که انتخاب رشته نمودند در کد رشته محل‌های انتخابی طبق حدنصاب اعلام شده توسط دانشگاه و موسسات آموزش عالی بصورت کارنامه در روز پنجشنبه ۹ اردیبهشت ماه اعلام می گردد.

همه داوطلبان می توانند کارنامه خود را از سایت سازمان سنجش آموزش کشور دریافت نمایند.

داوطلبانی که در کدرشته محل های انتخابی دارای حدنصاب نمره علمی لازم می باشند می توانند طبق برنامه زمانی دانشگاه مربوط با همراه داشتن مدارک لازم در مراحل ارزیابی تخصصی دانشگاه یا موسسه آموزش عالی ذیربط شرکت نمایند.

اطلاعیه هر یک از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی که ملاک شرکت در مراحل ارزیابی تخصصی می باشد در روز پنجشنبه ۹ اردیبهشت بر روی سایت این سازمان قرار می گیرد.

هر یک از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی نیز نسبت به درج اطلاعیه مربوط به موسسه خود و مطابق با اطلاعیه منتشره توسط سازمان در سایت خود اقدام می نمایند.

ضمناً فقط داوطلبانی می توانند نسبت به مراجعه به دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی برای انجام ارزیابی تخصصی اقدام نمایند که کد رشته محل مربوطه را در زمان انتخاب رشته انتخاب، و حد نصاب مربوطه را مطابق کارنامه کسب نمایند.

همین الان می توانید ثبت نام کنید