دانشگاه علوم پزشکی ایران با دانشگاه لنکستر انگلیسی همکاری می کنند

پنج شنبه ۲۶ فروردین

دانشگاه لنکستر کشور انگلستان  (Lancaster university)  پس از رایزنی با دانشگاه علوم پزشکی ایران جهت همکاریهای علمی و تخصصی و برگزاری دوره های مشترک آموزشی، پژوهشی، سمینار، تبادل استاد و دانشجو فی مابین توافق نمودند.

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از ایلنا؛ دانشگاه لنکستر کشور انگلستان  (Lancaster university)  پس از رایزنی با دانشگاه علوم پزشکی ایران جهت همکاریهای علمی و تخصصی و برگزاری دوره های مشترک آموزشی، پژوهشی، سمینار، تبادل استاد و دانشجو فی مابین توافق نمودند.

همکاری فوق در راستای اجرایی شدن بسته های تحول و نو آوری در آموزش علوم پزشکی و بهبود و گسترش حضور جهانی دانشگاه های ایرانی انجام گردید.

دانشگاه لنکستر کشور انگلستان در شمال غربی  کشور انگلستان واقع می باشد و در سال ۱۹۶۰ تحت عنوان دانشگاه کالج بیس تاسیس گردید و به نوآوری معروف می باشد.

براساس رده بندی سال ۲۰۰۹ تایمز این دانشگاه در رتبه ۱۹ در بین دانشگاههای بریتانیا قرار داشته و دارای رتبه هشتم در زمینه تحقیقات در رشته های مدیریت، علوم، هنر، تکنولوژی و علوم اجتماعی می باشد.

این دانشگاه در میان ۱۰۰ دانشگاه برتر دنیا در رشته های علوم اجتماعی بوده و همچنین دارای مرکز تحقیقاتی در کلاس جهانی در رشته های محیط زیست، تکنولوژی اطلاعات، ریاضی و آمار، فیزیک و روانپزشکی می باشد.

همین الان می توانید ثبت نام کنید

 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت