به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از مهر؛ تعدادی از اعضای هیات علمی دانشگاه ملبورن استرالیا طی بازدید از دانشگاه صنعتی شریف بر گسترش تعاملات در حوزه های مهندسی پزشکی و تاب آوری تاکید نمودند.

تعدادی از اعضای هیات علمی دانشگاه ملبورن استرالیا طی بازدید از دانشگاه صنعتی شریف با مسئولان این دانشگاه به بحث و تبادل نظر پرداخته و بر گسترش تعاملات در حوزه های مهندسی پزشکی و تاب آوری تاکید داشتند.

هیات دانشگاه ملبورن استرالیا از سه عضو هیات علمی و یک نفر از کارکنان امور بین الملل این دانشگاه به رهبری دکتر کوان معاون دانشگاه ملبورن در امور توسعه جهانی، تشکیل شده بودند که از دانشگاه صنعتی شریف بازدید نمودند.

این هیات در ابتدا به بازدید از پژوهشکده علوم و فناوری نانو و مرکز تحقیقات فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته شریف پرداخته و سپس توسط اعضای هیات علمی دانشگاه شریف در دفتر روابط بین الملل مورد استقبال واقع شد.

در ابتدای این جلسه به اختصار به توانمندی ها و دستاوردهای دانشگاه صنعتی شریف اشاره شد و پس از آن دکتر کوان به معرفی دانشگاه ملبورن پرداخت.

همچنین در این جلسه؛ بحث و بررسی در زمینه روش های مختلف همکاری دو طرف به منظور یافتن اشتراکات انجام گردید و دو طرف علاقه مند به تعامل بیشتر در زمینه پژوهش های میان رشته ای خصوصاً زمینه های مهندسی پزشکی و تاب آوری می باشند.

همین الان می توانید ثبت نام کنید