در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری دانشکده مهندسی دانشگاه کردستان 1870 دانشجو تحصیل می کنند

شنبه ۳ بهمن

دانشکده مهندسی دانشگاه کردستان دارای 10 رشته گرایش در مقطع کارشناسی، 15 رشته گرایش در مقطع ارشد و 3 رشته گرایش در مقطع دکتری شامل مهندسی صنایع، برق و عمران می باشد.

دانشگاه صنعتی اصفهان
تحصیل 1870 دانشجو در دانشکده مهندسی دانشگاه کردستان

به گزاش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از ایسنا؛ هیوا فاروقی رئیس دانشکده مهندسی دانشگاه کردستان بیان نمود: 1870 دانشجو هم اکنون در دانشکده مهندسی دانشگاه کردستان مشغول به تحصیل می باشند که از این تعداد 1483 دانشجو در مقطع کارشناسی، 329 دانشجو در مقطع ارشد و 58 دانشجو در مقطع دکتری می باشند.

در دانشکده مهندسی، دانشجویان در هشت گروه مهندسی صنایع، مهندسی برق، مهندسی عمران، مهندسی کامپیوتر، مهندسی معدن، مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی و مهندسی فناوری اطلاعات مشغول به تحصیل هستند.

دانشکده مهندسی دانشگاه کردستان دارای 10 رشته گرایش در مقطع کارشناسی، 15 رشته گرایش در مقطع ارشد و 3 رشته گرایش در مقطع دکتری شامل مهندسی صنایع، برق و عمران می باشد.

همچنین 51 عضو هیئت علمی تمام وقت و 16 نفر بورسیه (دانشجوی دکتری) در دانشکده مهندسی اشتغال دارند.

در سال‌های اخیر بالغ بر 600 مقاله از اعضای هیئت علمی دانشکده مهندسی در مجلات معتبر ISI و علمی پژوهشی خارج و داخل کشور به چاپ رسیده است و حدود یک هزار ارائه مقاله در کنفرانس‌های معتبر بین المللی و ملی انجام گردیده.

مضافاً چاپ 15 جلد کتاب و انجام بیش از 100 طرح پژوهشی در داخل و خارج دانشگاه توسط اعضای هیئت علمی را از دیگر دستاوردهای حوزه پژوهشی دانشکده مهندسی می باشد.

اگر مجوز صادر شود سال تحصیلی جدید دو گرایش برق مخابرات و کنترل و رشته ارشد نقشه برداری عمران به رشته‌های این دانشکده اضافه می گردد.

با برنامه ریزی دقیق می توانید وارد دانشگاه شوید

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت