کارشناسی ارشد رشته ریاضیات مالی به واحد علوم تحقیقات می آید

چهار شنبه ۲۳ دی

مدیر گروه رشته ریاضی کاربردی واحد علوم تحقیقات محسن رستمی مال خلیفه اعلام نمود: مرکز تحقیقات بهره وری واحد علوم و تحقیقات با هدف ارزیابی عملکرد، بهره وری، کارایی و اثربخشی ارگان ها و دستگاه های مختلف کشور راه اندازی می شود.

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از مهر؛ مدیر گروه رشته ریاضی کاربردی واحد علوم تحقیقات محسن رستمی مال خلیفه اعلام نمود: مرکز تحقیقات بهره وری واحد علوم و تحقیقات با هدف ارزیابی عملکرد، بهره وری، کارایی و اثربخشی ارگان ها و دستگاه های مختلف کشور راه اندازی می شود.

همچنین برنامه داریم رشته های ریاضیات مالی و ریاضیات زیستی در مقطع کارشناسی ارشد در این واحد راه اندازی کنیم.

وی افزود: تاسیس شرکت دانش بنیان در گروه ریاضی کاربردی با همکاری سایر گروه های مرتبط مانند صنایع و مدیریت در دستور کار این واحد می باشد.

واحد علوم و تحقیقات در جایگاه دوم رشته ریاضیات کاربردی در جهان با اختلاف یک رکورد علمی پس از دانشگاه علوم و تکنولوژی قرار دارد و این گروه دارای دو نشریه علمی پژوهشی به نام های ریاضیات صنعتی و پژوهش های نوین در ریاضی می باشد.

توجه ویژه به بحث ریاضیات فازی در جهان و ورود آن به صنایع گوناگون می باشد و هدف مطالعات رشته ریاضیات کاربردی، بهینه سازی و به عبارت دیگر پاسخ دهی حداکثری به تقاضا با امکانات محدود و صرف کمترین هزینه می باشد.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت