افزایش تعاملات وزارت علوم افغانستان با واحد علوم و تحقیقات

سه شنبه ۳ آذر

در این راستای بازدید دانشجویان افغان از فضای تحقیقاتی واحد علوم و تحقیقات، برای آشنایی با امکانات این واحد، می تواند در دستور کار وزارت علوم کشور افغانستان باشد.

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از ایسنا؛ فریده مومند وزیر تحصیلات عالی افغانستان : بازدید از واحد علوم و تحقیقات و گسترش تعاملات وزارت علوم افغانستان با واحد  علوم و تحقیقات می تواند سرآغاز توسعه روابط آکادمیک و تحقیقاتی ایران و افغانستان قرار گیرد.

وی در پی بازدید از واحد دانشگاهی علوم و تحقیقات، به تشریح ارزیابی پرداخت و گفت: مجتمع آزمایشگاهی زکریای رازی و کتابخانه مرکزی این واحد ، دارای فضایی مجهز و کارآمد برای ارتقای سطح فعالیت های علمی دانشجویان و پژوهشگران می باشد.

بازدید از این مجموعه منبع الهامی برای تاسیس مراکز مشابه در کشور افغانستان به مظور توسعه فعالیت های علمی و آزمایشگاهی است.

مومند ضمن ابراز امیدواری برای همکاری وزارت علوم افغانستان با پژوهشگران و دانشجویان واحد علوم و تحقیقات برای انجام پروژه های مشترک علمی و پژوهشی، افزود: در این راستا بازدید دانشجویان افغان، از فضای تحقیقاتی واحد علوم و تحقیقات، برای آشنایی با امکانات این واحد، می تواند در دستور کار وزارت علوم کشور افغانستان باشد.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت