تفاهم نامه همکاری دانشگاه پیام نور و دانشگاه آکادمیک تاجیکستان امضا شد

پنج شنبه ۲۸ آبان

تفاهم نامه مذکور به منظور شناسایی و ارتقای توانمندی های علمی، آموزشی و پژوهشی بین دو دانشگاه پیام نور و دانشگاه دولتی تاجیکستان انجام و بر همکاری دو طرف تأکید دارد.

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از ایسنا؛ قائم مقام دانشگاه پیام نور کشور دکتر اکبری همزمان با برگزاری همایش بین المللی میرسید علی همدانی تفاهم نامه ی همکاری آموزشی و پژوهشی دانشگاه پیام نور و دانشگاه آکادمیک تاجیکستان را امضا نمود و همچنین با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های دانشگاه پیام نور، درخواست تعامل هر چه بیشتر دو کشور را داد.

در دستور کار دانشگاه پیام نور برنامه های مختلفی در حوزه های ارتقاء سطح کمی و کیفی، جهانی کردن ارتباطات دانشگاهی و تبادل اطلاعات با کشورهای مختلف و مراکز تحقیقاتی معتبر می باشد و انعقاد تفاهم نامه فوق الذکر موجب همکاری همه جانبه علمی، آموزشی، تحقیقاتی و پژوهشی، تبادل دانشجو، برگزاری دوره های مشترک، تبادل اساتید برای فراگیری علوم مشترک و فراهم نمودن زمینه ای برای فعالیت های پژوهشی و تحقیقاتی می باشد.

همچنین تفاهم نامه مذکور به منظور شناسایی و ارتقای توانمندی های علمی، آموزشی و پژوهشی بین دو دانشگاه پیام نور و دانشگاه دولتی تاجیکستان انجام و بر همکاری دو طرف تأکید دارد.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت