دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی هوا فضا-آیرودینامیک سال 1401  در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته مهندسی هوا فضا-آیرودینامیک سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته مهندسی متالوژی و مواد1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی هوافضا-آیرودینامیک

در این قسمت جهت سهولت دسترسی داوطلبان گرامی کنکور دکتری رشته مهندسی هوافضا-آیرودینامیک، سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی هوا فضا-آیرودینامیک سال 1401 را، جهت دانلود قرار داده ایم بررسی سوالات کنکور دکتری رشته مهندسی هوا فضا-آیرودینامیک سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته مهندسی هوا فضا-آیرودینامیک را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

رشته مهندسی هوا فضا-آیرودینامیک شامل دروس ریاضیات مهندسی، آیرودینامیک مادون صوت، جریان لزج پیشرفته 1 می باشد. تعداد سوالات رشته مهندسی هوا فضا-آیرودینامیک ، 45 سوال می باشد که داوطلبان بایستی در مدت زمان 150 دقیقه به آنها پاسخ دهند .

 

 

دانلود سوالات کنکور دکتری رشته مهندسی هوا فضا-آیرودینامیک سال 1401

دانلود پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی هوا فضا-آیرودینامیک سال 1401