دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی هوا فضا-جلو برندگی  سال 1401  در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته مهندسی هوا فضا-جلو برندگی  سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته مهندسی هوا فضا-جلو برندگی  1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی هوافضا-جلو برندگی

در این قسمت جهت سهولت دسترسی داوطلبان گرامی کنکور دکتری رشته مهندسی هوافضا-جلو برندگی ، سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی هوا فضا-جلو برندگی  سال 1401 را، جهت دانلود قرار داده ایم بررسی سوالات کنکور دکتری رشته مهندسی هوا فضا-جلو برندگی  سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته مهندسی هوا فضا-جلو برندگی  را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

رشته مهندسی هوا فضا-جلو برندگی  شامل دروس ریاضیات مهندسی، اصول جلو برنده پیشرفته، سوخت و احتراق پیشرفته 1 می باشد. تعداد سوالات رشته مهندسی هوا فضا-جلو برندگی  ، 45 سوال می باشد که داوطلبان بایستی در مدت زمان 150 دقیقه به آنها پاسخ دهند .

 

 

دانلود سوالات کنکور دکتری رشته مهندسی هوا فضا-جلو برندگی  سال 1401

دانلود پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی هوا فضا-جلو برندگی  سال 1401