دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی هسته ای- پرتو پزشکی  سال 1401  در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته مهندسی هسته ای- پرتو پزشکی  سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته مهندسی هسته ای- پرتو پزشکی  1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی هسته ای- پرتو پزشکی

در این قسمت جهت سهولت دسترسی داوطلبان گرامی کنکور دکتری رشته مهندسی هسته ای- پرتو پزشکی ، سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی هسته ای- پرتو پزشکی  سال 1401 را، جهت دانلود قرار داده ایم بررسی سوالات کنکور دکتری رشته مهندسی هسته ای- پرتو پزشکی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته مهندسی هسته ای- پرتو پزشکی را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

رشته مهندسی هسته ای- پرتو پزشکی شامل دروس حفاظت در برابر اشعه، رادیوایزوتوب ها و کاربرد آنها، آشکار سازی و دوزیمتری، دستگاه های پرتو پزشکی می باشد. تعداد سوالات رشته مهندسی هسته ای- پرتو پزشکی، 45 سوال می باشد که داوطلبان بایستی در مدت زمان 150 دقیقه به آنها پاسخ دهند .

 

 

دانلود سوالات کنکور دکتری رشته مهندسی هسته ای- پرتو پزشکی سال 1401

دانلود پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی هسته ای- پرتو پزشکی سال 1401