دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی عمران-راه و ترابری سال 1401  در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته مهندسی عمران-راه و ترابری سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته مهندسی عمران- راه و ترابری 1402را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی عمران-راه و ترابری

در این قسمت جهت سهولت دسترسی داوطلبان گرامی کنکور دکتری رشته مهندسی عمران-راه و ترابری، سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی عمران-راه و ترابری سال 1401 را، جهت دانلود قرار داده ایم بررسی سوالات کنکور دکتری رشته مهندسی عمران-راه و ترابری سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته مهندسی عمران-راه و ترابری را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

رشته مهندسی عمران- راه و ترابری شامل دروس مکانیک جامدات، مهندسی ترافیک پیشرفته، تحلیل و طراحی روسازی پیشرفته می باشد. تعداد سوالات رشته مهندسی عمران-راه و ترابری، 45 سوال می باشد که داوطلبان بایستی در مدت زمان 150 دقیقه به آنها پاسخ دهند .

 

دانلود سوالات کنکور دکتری رشته مهندسی عمران- راه و ترابری1401

دانلود پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی عمران- راه و ترابری1401