دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی سیستم های انرژی سال 1401  در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته مهندسی سیستم های انرژی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته مهندسی سیستم های انرژی 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی سیستم های انرژی 1401

در این قسمت جهت سهولت دسترسی داوطلبان گرامی کنکور دکتری رشته مهندسی سیستم های انرژی، سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی سیستم های انرژی سال 1401 را، جهت دانلود قرار داده ایم بررسی سوالات کنکور دکتری رشته مهندسی سیستم های انرژی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته مهندسی سیستم های انرژی 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

رشته مهندسی ترمودینامیک، برنامه ریزی ریاضی پیشرفته، تکنولوژی پینج و تحلیل اگزرژی، تحلیل سیستم های انرژی می باشد. تعداد سوالات رشته مهندسی سیستم های انرژی، 45 سوال می باشد که داوطلبان بایستی در مدت زمان 150 دقیقه به آنها پاسخ دهند .

 

 

دانلود سوالات کنکور دکتری رشته مهندسی سیستم های انرژی سال 1401

دانلود پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی سیستم های انرژی سال 1401