دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی پزشکی-بیوالکتریک سال 1401  در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته مهندسی پزشکی-بیوالکتریک سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته مهندسی پزشکی-بیوالکتریک1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی پزشکی-بیوالکتریک 1401

در این قسمت جهت سهولت دسترسی داوطلبان گرامی کنکور دکتری رشته مهندسی پزشکی-بیوالکتریک، سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی پزشکی-بیوالکتریک سال 1401 را، جهت دانلود قرار داده ایم بررسی سوالات کنکور دکتری رشته مهندسی پزشکی-بیوالکتریک سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته مهندسی پزشکی-بیوالکتریک1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

رشته مهندسی پزشکی-بیوالکتریک شامل دروس ریاضیات عمومی 1و2، معادلات دیفرانسیل، مقدمه ای بر مهندسی پزشکی، پردازش سیگنال های پزشکی، کنترل سیستم های عصبی عضلانی می باشد. تعداد سوالات رشته مهندسی پزشکی-بیوالکتریک، 45 سوال می باشد که داوطلبان بایستی در مدت زمان 150 دقیقه به آنها پاسخ دهند .

 

 

دانلود سوالات کنکور دکتری رشته مهندسی پزشکی-بیوالکتریک سال 1401

دانلود پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی پزشکی-بیوالکتریک سال 1401