دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مدیریت فناوری اطلاعات سال 1401  در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته مدیریت فناوری اطلاعات سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته مدیریت فناوری اطلاعات 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مدیریت فناوری اطلاعات 1401

در این قسمت جهت سهولت دسترسی داوطلبان گرامی کنکور دکتری رشته مدیریت فناوری اطلاعات، سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مدیریت فناوری اطلاعات سال 1401 را، جهت دانلود قرار داده ایم بررسی سوالات کنکور دکتری رشته مدیریت فناوری اطلاعات سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته مدیریت فناوری اطلاعات 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

رشته مدیریت فناوری اطلاعات شامل دروس آمار و کاربرد آن در مدیریت، مبانی سازمان و مدیریت، اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام، سیستم های اطلاعات مدیریت پیشرفته، مدیریت دانش می باشد. تعداد سوالات رشته مدیریت فناوری اطلاعات، 80 سوال می باشد که داوطلبان بایستی در مدت زمان 120 دقیقه به آنها پاسخ دهند .

 

 

دانلود سوالات کنکور دکتری رشته مدیریت فناوری اطلاعات سال 1401

دانلود پاسخنامه کنکور دکتری رشته مدیریت فناوری اطلاعات سال 1401