دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مدیریت رسانه و اطلاعات سال 1401  در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته مدیریت رسانه و اطلاعات سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته مدیریت رسانه و اطلاعات 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مدیریت رسانه و اطلاعات 1401

در این قسمت جهت سهولت دسترسی داوطلبان گرامی کنکور دکتری رشته مدیریت رسانه و اطلاعات، سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مدیریت رسانه و اطلاعات سال 1401 را، جهت دانلود قرار داده ایم بررسی سوالات کنکور دکتری رشته مدیریت رسانه و اطلاعات سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته مدیریت رسانه و اطلاعات 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

رشته مدیریت رسانه و اطلاعات شامل دروس آمار و کاربرد آن در مدیریت، مبانی سازمان و مدیریت، اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام، مدیریت ارتباط و رفتار سازمانی، مدیریت استراتژیک می باشد. تعداد سوالات رشته مدیریت رسانه و اطلاعات، 80 سوال می باشد که داوطلبان بایستی در مدت زمان 120 دقیقه به آنها پاسخ دهند .

 

 

دانلود سوالات کنکور دکتری رشته مدیریت رسانه و اطلاعات سال 1401

دانلود پاسخنامه کنکور دکتری رشته مدیریت رسانه و اطلاعات سال 1401