دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مدیریت صنعتی سال 1401  در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته مدیریت صنعتی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته مدیریت صنعتی 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مدیریت صنعتی 1401

در این قسمت جهت سهولت دسترسی داوطلبان گرامی کنکور دکتری رشته مدیریت صنعتی، سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مدیریت صنعتی سال 1401 را، جهت دانلود قرار داده ایم بررسی سوالات کنکور دکتری رشته مدیریت صنعتی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته مدیریت صنعتی 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

رشته مدیریت صنعتی شامل دروس آمار و کاربرد آن در مدیریت، مبانی سازمان و مدیریت، اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام، تحقیق در عملیات پیشرفته، مدیریت تولید و عملیات پیشرفته می باشد. تعداد سوالات رشته مدیریت صنعتی، 80 سوال می باشد که داوطلبان بایستی در مدت زمان 120 دقیقه به آنها پاسخ دهند .

 

 

دانلود سوالات کنکور دکتری رشته مدیریت صنعتی سال 1401

دانلود پاسخنامه کنکور دکتری رشته مدیریت صنعتی سال 1401