دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته برنامه ریزی درسی سال 1401  در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته برنامه ریزی درسی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته برنامه ریزی درسی 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته برنامه ریزی درسی 1401

در این قسمت جهت سهولت دسترسی داوطلبان گرامی کنکور دکتری رشته برنامه ریزی درسی، سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته برنامه ریزی درسی سال 1401 را، جهت دانلود قرار داده ایم بررسی سوالات کنکور دکتری رشته برنامه ریزی درسی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته برنامه ریزی درسی 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

رشته برنامه ریزی درسی شامل دروس فلسفه و مبانی و اصول تربیت، آمار و روش تحقیق(کمی و کیفی)، نظریه های یادگیری و الگوهای تدریس، اصول و مبانی برنامه ریزی درسی، طراحی و اجرای برنامه درسی باشد. تعداد سوالات رشته برنامه ریزی درسی، 80 سوال می باشد که داوطلبان بایستی در مدت زمان 120 دقیقه به آنها پاسخ دهند .

 

 

دانلود سوالات کنکور دکتری رشته برنامه ریزی درسی سال 1401

دانلود پاسخنامه کنکور دکتری رشته برنامه ریزی درسی سال 1401