دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته تکنولوژی آموزشی سال 1401  در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته تکنولوژی آموزشی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته تکنولوژی آموزشی 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته تکنولوژی آموزشی 1401

در این قسمت جهت سهولت دسترسی داوطلبان گرامی کنکور دکتری رشته تکنولوژی آموزشی، سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته تکنولوژی آموزشی سال 1401 را، جهت دانلود قرار داده ایم بررسی سوالات کنکور دکتری رشته تکنولوژی آموزشی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته تکنولوژی آموزشی 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

رشته تکنولوژی آموزشی شامل دروس فلسفه و مبانی و اصول تربیت، آمار و روش تحقیق(کمی و کیفی)، مبانی نظری تکنولوژی آموزشی، نظریه های یادگیری و الگوهای تدریس باشد. تعداد سوالات رشته تکنولوژی آموزشی، 80 سوال می باشد که داوطلبان بایستی در مدت زمان 120 دقیقه به آنها پاسخ دهند .

 

 

دانلود سوالات کنکور دکتری رشته تکنولوژی آموزشی سال 1401

دانلود پاسخنامه کنکور دکتری رشته تکنولوژی آموزشی سال 1401