دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته حقوق جزا و جرم شناسی سال 1401 در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته حقوق جزا و جرم شناسی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته حقوق جزا و جرم شناسی  1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته حقوق جزا و جرم شناسی  1401

در این قسمت جهت سهولت دسترسی داوطلبان گرامی کنکور دکتری رشته حقوق جزا و جرم شناسی ، سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته حقوق جزا و جرم شناسی سال 1401 را، جهت دانلود قرار داده ایم بررسی سوالات کنکور دکتری رشته حقوق جزا و جرم شناسی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته حقوق جزا و جرم شناسی  140 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

رشته حقوق جزا و جرم شناسی شامل دروس متون فقه جزایی(حدود، قصاص، دیات، قضا و شهادات)، آیین دادرسی کیفری، حقوق جزای عمومی، حقوق جزای اختصاصی، جرم شناسی می باشد. تعداد سوالات رشته رشته حقوق  جزا و جرم شناسی ، 90 سوال می باشد که داوطلبان بایستی در مدت زمان 120 دقیقه به آنها پاسخ دهند .

 

 

دانلود سوالات کنکور دکتری رشته حقوق جزا و جرم شناسی سال 1401

دانلود پاسخنامه کنکور دکتری رشته حقوق جزا و جرم شناسی سال 1401