دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته حقوق نفت و گاز  سال 1401  در این قسمت آمده است . بررسی سوالات کنکور دکتری رشته حقوق نفت و گاز  سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته حقوق نفت و گاز  1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته حقوق نفت و گاز  1401

در این قسمت جهت سهولت دسترسی داوطلبان گرامی کنکور دکتری رشته حقوق نفت و گاز ، سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته حقوق نفت و گاز  سال 1401 را، جهت دانلود قرار داده ایم بررسی سوالات کنکور دکتری رشته حقوق نفت و گاز  سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته حقوق نفت و گاز  1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

رشته حقوق نفت و گاز شامل حقوق تعهدات(شامل تعهدات در حقوق مدنی و معاملات دولتی)، حقوق نفت و گاز(شامل مباحث حقوق عمومی و بین الملل نفت و گاز و قرارداد های نفت و گاز)، حقوق تجارت بین الملل می باشد. تعداد سوالات رشته رشته حقوق نفت و گاز ، 90 سوال می باشد که داوطلبان بایستی در مدت زمان 120 دقیقه به آنها پاسخ دهند .

 

 

دانلود سوالات کنکور دکتری رشته حقوق نفت و گاز  سال 1401

دانلود پاسخنامه کنکور دکتری رشته حقوق نفت و گاز  سال 1401