دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری زبان و ادبیات انگلیسی سال 1401  در این قسمت آمده است . بررسی سوالات کنکور دکتری زبان و ادبیات انگلیسی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری زبان و ادبیات انگلیسی 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری زبان و ادبیات انگلیسی 1401

در این قسمت جهت سهولت دسترسی داوطلبان گرامی کنکور دکتری زبان و ادبیات انگلیسی، سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری زبان و ادبیات انگلیسی سال 1401 را، جهت دانلود قرار داده ایم بررسی سوالات کنکور دکتری زبان و ادبیات انگلیسی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری زبان و ادبیات انگلیسی 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

رشته زبان و ادبیات انگلیسی شامل دروس سپری بر تاریخ ادبیات انگلیسی 1و2، فنون و صناعات، نقد ادبی، داستان بلند، دوره های ادبی(ادبیات قرن 17 و 18، شناخت ادبیات، شعر معاصر انگلیسی)می باشد. تعداد سوالات رشته زبان و ادبیات انگلیسی، 90 سوال می باشد که داوطلبان بایستی در مدت زمان 120 دقیقه به آنها پاسخ دهند .

 

 

دانلود سوالات کنکور دکتری زبان و ادبیات انگلیسی سال 1401

دانلود پاسخنامه کنکور دکتری زبان و ادبیات انگلیسی سال 1401