مشاور تخصصی ارشد زیست شناسی گیاهی

مشاور تخصصی ارشد زیست شناسی گیاهی 3گام، خانم فهیمه قمری می باشند.

مشاور تخصصی ارشد زیست شناسی گیاهی

فهیمه قمری هستم، رتبه ۸ آزمون کارشناسی‌ارشد زیست شناسی ۱۴۰۰ و دانشجوی کارشناسی ارشد سیستماتیک و اکولوژی دانشگاه تهران.
در دنیای امروز، رشته زیست‌شناسی علم مطرح دنیا بوده و نیاز به زیست‌شناسان در گرایش های مختلف وجود دارد. علاقه شخصی من در دوران کارشناسی با شناخت بیشتر به علوم گیاهی بیشتر شد و در نهایت رشته سیستماتیک و اکولوژی را برای ادامه تحصیل انتخاب کرده ام.
دوره کارشناسی را در دانشگاه سراسری دامغان سپری و دانش‌آموخته شدم، در این دوره علاوه بر یادگیری دروس، کارگاه‌های مرتبط با رشته‌ و علاقه‌ام را شرکت و همچنین مقاله‌نویسی و مقاله خوانی را تمرین کردم. در بخش المپیاد دانشجویی دوره کارشناسی نیز در دو دوره شرکت  کرده‌ام، سال اول از طریق آزمون منطقه و رشته زیست شناسی و سال دوم از طریق آزمون کارشناسی ارشد و رشته سلول‌های بنیادی و مهندسی بافت پذیرفته شدم.

درس مورد علاقه من در زیست شناسی سیستماتیک و بوم شناسی است.
نحوه کمک به داوطلب:
تمام مدتی که در یک مقطع تحصیلی هستید و تجربیاتی که کسب می‌کنید شما را برای ورود به مقطع بعدی و رسیدن به هدفتان آماده می‌کند، ورود به مقطعی جدید تقریبا ناشناخته است و بودن مشاوری که تجربیات خود را با شما درمیان بگذارد و مسیر را برای شما ترسیم کند راه را هموارتر می‌کند، من در بخش مشاوره ۳گام تجربیات خود رابه اشتراک می‌گذارم و برای رسیدن به هدف در مسیر های مختلف تحصیلی  همراه شما هستم.

سایر بخش های زیست شناسی گیاهی

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

انتخاب رشته ارشد زیست شناسی گیاهی