مشاور تخصصی ارشد زیست شناسی گیاهی

تعداد بازدید 63 دفعه

مشاور تخصصی ارشد زیست شناسی گیاهی 3گام، خانم فهیمه قمری می باشند.

مشاور تخصصی ارشد زیست شناسی گیاهی

فهیمه قمری هستم، رتبه ۸ آزمون کارشناسی‌ارشد زیست شناسی گیاهی ۱۴۰۰ و دانشجوی کارشناسی ارشد سیستماتیک و اکولوژی دانشگاه تهران.
در قرن جدید و دنیای امروز، رشته زیست‌شناسی علم مطرح دنیا است و نیاز به زیست‌شناسان در گرایش های مختلف وجود دارد. من در دوران کارشناسی علاقه‌ام به علوم گیاهی بیشتر شد و در نهایت رشته سیستماتیک و اکولوژی را برای ادامه تحصیل انتخاب کرده ام.
دوره کارشناسی در دانشگاه دامغان مشغول به تحصیل بوده ام و با معدل ۱۷.۵۴ فارغ‌التحصیل شده ام، در این دوره علاوه بر یادگیری دروس، کارگاه‌های مرتبط با رشته‌ و علاقه‌ام را شرکت می‌کردم، با راهنمایی و کمک استادها مقاله‌نویسی را آموزش دیده‌ و شروع به مقاله‌نویسی کردیم که در علم زیست‌شناسی بحث خوانش و نوشتن پر‌اهمیت است. دوره کارشناسی در المپیاد دانشجویی هم شرکت کرده‌ام، سال اول از طریق آزمون منطقه و رشته زیست شناسی شرکت کرده و سال دوم از طریق رتبه کارشناسی‌ارشد و رشته سلول‌های بنیادی و مهندسی بافت پذیرفته شدم و همواره علاقه‌مند بوده‌ام که در تمامی زمینه‌های درسی اطلاعاتم به روز باشد.
درس مورد علاقه‌ام سیستماتیک است،
نحوه کمک به داوطلب:
شاید خیلی شنیده‌ باشید که سال آخر کنکور سال سرنوشت‌ ساز است که من با این جمله مخالف هستم، به نظر من تمام مدتی که در یک مقطع تحصیلی هستید و تجربیاتی که کسب می‌کنید شما را برای مقطع بعدی آماده می‌کند، البته ورود به مقطعی جدید همیشه کمی ناشناخته و گنگ است و بودن مشاوری که تجربیات خود را به شما بگوید و مسیر را برای شما ترسیم کند راه را هموارتر می‌کند، من کنار شما هستم تا تجربیاتم رو در اختیار شما قرار بدم و راهنمایی کنم تا به  هدف خود برسید و دوران کارشناسی رو به بهترین شکل به پایان برسانید.

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc